Biżuteria

Wyroby gotowe i na zamówienie

Oferujemy wysokiej jakości, wykonane z największą starannością na podstawie własnych projektów, unikatowe wyroby jubilerskie ze złota, srebra i platyny – w najniższych cenach na rynku!
jubiler poznań
Prowadzimy sprzedaż biżuterii ze złota żółtego i kolorowego różnych prób (333, 585, 750).

Posiadamy w ofercie ozdoby z kamieniami szlachetnymi i dodatkami (m.in. symilki, różnokolorowe cyrkonie, bursztyny, masa bursztynowa, korale, turkusy, opale, ametysty, perły, masa perłowa, kryształy, kryształy Svarowskiego, brylanty, rubiny) oraz wykonane z samego kruszcu.

Udostępniamy szeroki wybór nowoczesnych i klasycznych:

  • obrączek ślubnych (grawer wewnętrzny gratis!),
  • pierścionków,
  • bransoletek,
  • kolczyków,
  • łańcuszków i naszyjników,
  • zawieszek,
  • medalików i krzyżyków.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą gotowych wyrobów złotniczych na www.cuzco.pl oraz zakupu biżuterii złotej w sklepie internetowym i w serwisie Allegro.pl.

Na Państwa indywidualne zamówienia wykonamy z kruszcu własnego lub powierzonego, według autorskich opracowań lub w oparciu o dostarczony projekt, dowolny rodzaj biżuterii. Dysponujemy licznymi katalogami, które pomogą Państwu określić swoje życzenia, dodatkowo wspieramy radą i cennym doświadczeniem.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji zamówień niestandardowych. Obrączki ze złota jednokolorowego wykonujemy już w 48 h! To oferta dla wszystkich, którzy zgubili lub zniszczyli swoją obrączkę lub mają mało czasu do ślubu.

Uwaga: w przypadku wytwarzania biżuterii z naszego kruszcu na zamówienie indywidualne, pobieramy zaliczkę w wysokości 30% szacowanej wartości tworzonej biżuterii.

Biżuteria używana (komis biżuterii)

W ofercie naszego zakładu jubilerskiego w Poznaniu posiadamy również biżuterię używaną. Naprawiona i odnowiona wygląda i służy jak nowa, ale kosztuje nawet o połowę mniej!

Uważamy bowiem, że nie ma biżuterii brzydkiej. Jest tylko źle zrobiona albo zaniedbana.
Ta prezentowana w naszym salonie jest tego najlepszym dowodem – używaną biżuterię czyścimy ultradźwiękami, polerujemy, naprawiamy lub zmieniamy tak, że poprzedni właściciele sami się dziwią, jakiego blasku i piękna potrafi nadać używanej biżuterii dobry złotnik i jubiler. Poznaniaków zapraszamy do komisu – z własnymi wyrobami lub po zakup nowych.
Możliwość pozostawienia biżuterii w rozliczeniu: Państwo zostawiają nam swoje precjoza, z którymi chcą się rozstać i w zamian kupują coś z naszego asortymentu. Taniej, wygodniej i szybciej można w ten sposób zmienić zawartość swojej szkatułki na nową, lśniącą biżuterię na każdą okazję.

Dodatkowo stwarzamy możliwość modyfikacji nabywanej biżuterii komisowej, co umożliwia optymalne jej dopasowanie oraz redukcję kosztów zakupu (np. jeśli przeróbka wiąże się ze skróceniem bransoletki czy łańcuszka, to ostateczna cena kupowanego wyrobu ulega pomniejszeniu o odjęty kruszec).

W ofercie naszego komisu biżuteria nowoczesna i klasyczna, na każdą okazję:

Biżuterie używaną sprzedajemy w całej Polsce online: w sklepie internetowym lub za pośrednictwem Allegro.
Zachęcamy do zapoznania się z ogólnymi warunkami skupu złota – Poznań nie ma lepszej oferty!